main banner
Dava ve Uyuşmazlık Çözümü

Dava ve Uyuşmazlık Çözümü


Anasayfa // Hizmetlerimiz // Dava ve Uyuşmazlık Çözümü

Dava ve Uyuşmazlık Çözümü

banner image

Başta ticaret hukuku olmak üzere, şirketler hukuku, vergi hukuku, iş hukuku, miras hukuku, gayrimenkul hukuku ve ticari hayatın çeşitli alanlarında ortaya çıkabilecek her türlü dava, tahkim ve uyuşmazlık çözüm süreçlerinin tüm aşamalarında müvekkillerimizi temsil ediyoruz. 


Karlıdağ Hukuk ve Danışmanlık olarak, hukuki yollara başvurmadan önce tarafların anlaşma ile sonuçlanabilecek uyuşmazlıkları için gereken çözüm yöntemlerini ve alternatiflerini müvekkillerimize sunmakta ve müvekkillerimiz için en uygun çözüm yöntemlerini belirlemekteyiz. Bu doğrultuda müvekkillerimizin hukuki risklerini saptayıp bu riskleri önlemek için eylem planları geliştirmekteyiz.

Dava, tahkim ve uyuşmazlık çözüm süreçlerinin en etkin biçimde takibi ve olumlu sonuçlandırılabilmesi için uyuşmazlığı usul hukuku ve maddi hukuk kuralları kapsamında irdelemekte, dava ve savunma stratejilerini belirlemekte, çeşitli olasılıklara göre savunma ve yol haritalarını oluşturmakta ve müvekkillerimizi her aşamada bilgilendirilmekteyiz.


Dava ve uyuşmazlık çözümü hizmetlerimiz, müvekkillerimizin yalnızca Türk hukukuna ilişkin temsiliyle sınırlı olmayıp, uluslararası boyutu olan uyuşmazlıklarda da yabancı hukuk ofisleri ile işbirliği yaparak müvekkillerimize destek vermekteyiz.


 

Diğer Hizmetlerimiz

Etkin Hukuk Çözümleri İçin