main banner
Vergi Hukuku

Vergi Hukuku


Anasayfa // Hizmetlerimiz // Vergi Hukuku

Vergi Hukuku

banner image

Yeminli Mali Müşavirler ve Bağımsız Denetçilerden oluşan uzman danışmanlarımızla birlikte, müvekkillerimize vergi hukuku alanında kapsamlı bir hizmet sunmaktayız. Vergi hukukunda uzman ekibimiz, şirketlerin hukuki ve mali yapılarını göz önüne alarak, her işlemin vergisel risk ve/veya sonucunu da değerlendirmektedir.

Vergi hukuku kapsamında, şirketlerin vergi açısından yeniden yapılandırılmaları, birleşme ve devralma, tam ve kısmi bölünme, tür değişikliği, varlık devri gibi alternatif yeniden yapılandırma modellerinin belirlenmesi ve söz konusu modellerin uygulanması, vergi davalarının takibi, vergi incelemeleri sürecinde hukuki danışmanlık hizmeti ve olası vergi incelemelerinin önlenmesi için gerekli adımların atılması, vergi planlaması, gümrük mevzuatı ve vergi bağlantılı risk tespiti gibi birçok alanda temsil ve danışmanlık hizmeti sağlamaktayız.


Bununla birlikte, vergi, harç ve diğer mali yükümlülükler ve bunlarla ilgili muafiyet ve istisnalar konusunda müvekkillerimizi bilgilendiriyor, alım-satım sözleşmeleri, inşaat sözleşmeleri ve kira sözleşmelerinden kaynaklanabilecek harç ve vergiler konusunda yönlendiriyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

Etkin Hukuk Çözümleri İçin