banner image

Kariyer


Anasayfa // Kariyer
banner image

Karlıdağ Hukuk ve Danışmanlık’ta Çalışma Deneyimi


Karlıdağ Hukuk ve Danışmanlık’ın geniş faaliyet alanları, akademik olarak çok yönlü ve geliştirici bir çalışma ortamı sunmaktadır. Yeni mezun veya konusunda deneyimli, ileri düzeyde İngilizce bilen, yüksek tempoda çalışabilecek avukatların başvurularını değerlendirmekte ve kariyer gelişimlerini desteklemekteyiz.

Her gün yaratıcı hukuk çözümleri üretmek için çalışan Karlıdağ Hukuk ve Danışmanlık takımının bir parçası olmak isteyenler, başvurularını aşağıdaki formu doldurarak iletebilirler.

Karlıdağ Hukuk ve Danışmanlık’ta Yasal Staj Deneyimi


Avukatlık stajını Karlıdağ Hukuk ve Danışmanlık’ta tamamlamak isteyen stajyer avukat adaylarında aradığımız nitelikler; farklı alanlarda ve yoğun bir iş temposunda çalışabilme kararlılığı, takım oyununa yatkınlık, yaratıcılık ve ileri derecede İngilizce hakimiyetidir. Karlıdağ Hukuk ve Danışmanlık bünyesindeki yasal stajyerler, farklı hukuk alanlarında sistematik bir şekilde çalışır, araştırmalar gerçekleştirir, bilgi notları hazırlar, iş ve proje gruplarında çeşitli görevler alırlar.

Karlıdağ Hukuk ve Danışmanlık’ta yasal stajını yapmak isteyen stajyer adayları, başvurularını aşağıdaki formu doldurarak iletebilirler.

banner image
Ekibimize Katıl.